alexa
Paylaş

Hakkımızda

Hakkımızda

01

Hakkımızda

Biz 2016 yılından bu yana onlarca projede imzası bulunan tecrübeli ekibimizle iç mekan tasarımı, cafe tasarımı, showroom tasarımı, mağaza tasarımı ve ofis tasarımı hizmetlerimizle, müşterilerimizin istediği ve ihtiyacı olduğu tasarım ve uygulamaları hem ekonomik hemde günümüz modasına uygun kalitede V.A Mimarlık olarak karşılamaktayız. Tasarım ve Uygulama yapılacak mekanın projelendirilmesinden anahtar teslimine kadar müşterilerimizi anlık olarak bilgilendirerek fikir alışverişinde bulunuyoruz. Ayrıca Mobilya Sektöründe İştirak Firmamız Olan Woodz Home da 2021 Yılında Faaliyete Geçecek ve Dünyanın Dört Bir Yanına Hayatı Kolaylaştıracak Mobilya İhracatına Başlayacaktır.

Vizyonumuz;

  • Türkiye ve Avrupanın, Mimarlıkla Sanatın En Güçlü Temsilcisi Olmak.

Misyonumuz;

  • Türkiyenin dört bir yanına, iç mekan da huzur ve tasarımı, ticari projelerde ise ciro ve istikrarlı müşterilerin nasıl kazanılacağını tasarım ve uygulamalarımızla göstermek.

mimarlık, cafe tasarımları, mağaza tasarımları, ofis tasarımları, iç mekan tasarımı

02

mimarlık, cafe tasarımları, mağaza tasarımları, ofis tasarımları, iç mekan tasarımı

OFİS TASARIMI

Bildiğiniz gibi ofisler bizim ikinci yaşam ve konfor alanımızdır. Ofisinizde verimli ve konforlu çalışmanız çok önemlidir. Eğer ofis tasarımınız kötüyse ve rahat değilseniz zaman sizin için geçmek bilmez. Eğer ofisinizdeki renkler uyumsuz ve göz alıcıysa veya saldırgansa bu sizi kötü yönde etkiler.

Biz sizin için en uygun renkleri seçebiliriz. Ofisteki en önemli konulardan biri de masanız ve sandalyenizdir. Masanın odada nerede olacağı bile çok büyük önem arz eder. Çünkü ofiste esas zamanı orada geçiririz. Masanızın malzemesinden tutun sandalyenizin konforuna kadar size yardımcı olabiliriz. Ofisinize canlılık katacak sanatsal eserler, objeler ve eşyalar hakkında size en iyi hizmeti sunabiliriz.

Bu eserler odanızın havasını ilk saniyeden itibaren değiştirecek aynı zamanda sizin de ofisinize bakış açınızı büyük ölçüde değiştirecektir. Ofisinizde kullandığınız ışıktan tutun, ofisinize yansıyan güneş size büyük sorun teşkil edebilir.

Doğru ışık ve ayarlamalarla değişim çok büyük olacaktır. Yapacağımız dekorasyonlarla ofisinize belki işinize hatta hayata karşı bakış açınız beklemeyeceğiniz şekilde pozitif

03

MAĞAZA TASARIMI

Mağazanıza giren bir müşteri için en önemli olan şey ilk algıdır. Bu nedenle algıları değiştirmek çok önemlidir. Mağaza tasarımınızı yenilememizle müşterinin algısını mağazaya girmeden değiştirebiliriz ve girmeyi düşünmüyorsa bile mağazanıza yapacağımız dış tasarımla girmesini hatta alışveriş yapmasını sağlayabiliriz.

   Ürünü ortaya çıkaran mağaza dekorları, kapıdan içeri girer girmez kendini belli eden albenisi bol tasarımlardır. Müşteriyle olan ilk temasın etkili olabilmesi için size yardımcı olabiliriz. Mağazanızın alanı bizim için önemli değil önemli olan mevcut alanı en verimli şekilde kullanmak ve müşteriye en iyi şekilde hitap edebilmek. Estetik için sadece cephedeki logonuz ve vitrin süslemesi yeterli olmayabilir.

   Mağazanızın satış sınıflandırmasına uygun malzemedeki dekoratif üretimde, görseller, çeşitli aynalar ve iç mekan logoları gibi ürünler hem estetiği arttırır hem de markanızı hatırlatan bir konsept yaratabiliriz. Böylece mağazanız hatırda kalıcı bir özelliğe bürünecek ve müşterilerin hafızasında daima kalacak sonraki alışverişlerin temelleri de atılmış olacaktır.

mimarlık, cafe tasarımları, mağaza tasarımları, ofis tasarımları, iç mekan tasarımı

04

mimarlık, cafe tasarımları, mağaza tasarımları, ofis tasarımları, iç mekan tasarımı

RESTAURANT&KAFE TASARIMI

Her tasarımda olduğu gibi restoran ve kafelerde de renkler çok önemlidir. Hiç farkında olmasanız da bazı renkler müşterilerinizin iştahını kapatabilir. Biz sizler için doğru renk seçimini en doğru şekilde yapabiliriz. Büyümek isteyen restaurant & kafelerde en önemli şeylerden biri ise imaj çalışmasıdır.

  Yani yine her şey psikologların da dediği gibi algıya çıkıyor. Restaurant & kafenizde yaptığınız tasarımlardan kullandığınız objeler ve çizgiler müşteriye mesajlar yollar. Müşteriye en doğru mesajı yollamanıza yardımcı olabiliriz. Bir restaurant & kafedeki en önemli etkenlerden biri de mutfaktır. Eğer mutfağınız doğru tasarlanmamışsa, doğru mobilyalar kullanılmamışsa, doğru renkler seçilmemişse henüz yemek veya içeceğiniz mutfaktayken maça 1-0 geride çıkarsınız.

  Yemek hazırlamanızı yavaşlatan bir mutfak düzeniniz varsa , işinizi kaybedebilirsiniz bile. Mutfaktaki çalışanlarınızın verimi yüksek olacak ki müşterilerinize sunumunuz üst seviyede olacaktır. Müşterilerinizin oturacağı masa sandalyelerden Restaurant & kafenizin ışıklandırmasına müşterileriniz için en önemli olacak tuvalet tasarımlarına kadar sizler için en doğru seçimler için en iyisini yapmaya hazırız.

  Bildiğiniz gibi bazı restaurant & kafeler özel temalarıyla ortaya çıkar örnek vermek gerekirse 1990’lar,Star Wars, karikatürler. İstediğiniz tema ve tasarımda restaurant & kafenizi dizayn edebiliriz. Böylece sırf o temayı görmek için dahi restaurant & kafenizi ziyarete gelecek onlarca müşteri bulabilirsiniz.

05

DIŞ CEPHE TASARIMI

Yapılarda, dış cephe tasarımı nasıl yapılır konusu büyük öneme sahiptir. Yapılacak her bir dış cephe tasarımı projesi titizlik ister. Bu nedenle profesyonel kişiler tarafından hazırlanır. Dış cephe tasarım firmaları uzman kadromuzla size hizmet sunabiliriz.

Dış cepheler genellikler özel bir planlama gereksinimi hissettirebilir. Gölgelendirme, iklimlendirme gibi özel ihtiyaçlar yapıların fonksiyonel olmasıyla ilişkilendirilir. Estetik ve fonksiyonel gereklilikler yerine getirilir. Böylece inşa edilen binaların göze hitap etmesi sağlanır.  En son teknolojilerin kullanılmasıyla görsel estetik sağlayan tasarımlar yapılır.

Tasarımlar, 3D görselleştirme vasıtasıyla projelerin tamamlanması öncesinde görünür hale getirilir. Böylece müşterilerin beğenisine sunulur. Dış cephe tasarımının beğenilmesi durumunda uygulamaya geçilir. Unutmayın nasıl ki insanların dışını beğenmeden içini merak etmiyorsak dış cephe tasarımı da aynen öyledir. Dış cephe ne kadar iyi olursa içi de o kadar merak uyandıracaktır.

mimarlık, cafe tasarımları, mağaza tasarımları, ofis tasarımları, iç mekan tasarımı

× Bizimle İletişime Geçin.